کافه سرگرمی

آشنایی با روش‌های کسب درآمد از اینترنت

۹۶-۰۲-۲۲

وقتی در گوشه و کنار بحث در مورد بازار کار پیش می آید خیلی از افراد اوضاع کار می نالند و نسبت به شرایط بیکاری و نداشتن حقوق کافی معترض هستند.در چنین شرایطی هستند افرادی که وقت خود را بیهوده در فضای مجازی و وب صرف نمیکنند و از آن به نحوه مطلوب استفاده میکنند و کسب درآمدی خوب دارند.سعی داریم در ادامه چند روش کسب دآمد از اینترنت را به شما معرفی کنیم تا با به کارگیری از آن ها بتوانید درآمد شایسته ای کسب کنید.با فان کافه همراه باشید.

تولید محتوا: افرادی که دستی بر قلم دارند و نویسندگی، مترجمی و ویرایش می‌کنند و به تایپ سریع هم تسلط دارند به راحتی می‌توانند شغل تولید محتوا را انتخاب کنند. در این دوره سایت‌های فراوانی تاسیس شده و کاربرد مطبوعات به شکل الکترونیک رونق گرفته است و هر روزه آگهی‌های فراوانی برای جذب تولیدکنندگان محتوا درج می‌شود. از این رو بهترین موقعیت برای افرادی است که به قلم علاقه دارند. این شغل جزو مشاغل پررونق است که از مجرای تکنولوژی شکل گرفته است.

کانال تلگرام: شبکه‌های اجتماعی راهی است برای وصل انسان‌هایی که نمی‌توانند با هم ارتباط دیداری داشته باشند‌. هرروز عده بسیاری زمانی طولانی را صرف گشت و گذار در فضای مجازی می‌کنند، بی آن که بدانند چه فرصتی را برای کسب درآمد از دست می‌دهند. کانال‌هایی که پربازدیدکننده‌اند محیطی مناسب برای جذب آگهی است. به محض این که تعداد اعضای یک کانال بالا می‌رود بخش‌های مختلفی تقاضای تبلیغ در آن را می‌دهند. در همین دوره کانال‌های پربازدیدکننده فراوانی هستند که هرروز یک یا دو تبلیغ را در کانال خود ثبت می‌کنند و بابت آن مبلغی مناسب دریافت می‌کنند. مدیریت یک کانال جذاب و موفق راهی آسان برای کسب درآمد است.

فروش: پیشتر در وبلاگ‌ها انجام می‌شد و اکنون در تلگرام راه خود را پیداکرده است. کانال‌های فراوانی برای فروش پوشاک، لوازم بهداشتی و دیگر موارد تاسیس شده‌اند که از آنها استقبال شایان توجهی می‌شود.

معمولا اجناسی که در کانال‌های تلگرام به فروش می‌رسند بمراتب ارزان‌تر از اجناس فروشگاهند، زیرا اینجا دیگر هزینه ملک و مغازه در کار نیست. خرید و فروش اینترنتی بازی دوسر برد است که فروشنده و مشتری از آن راضی‌اند.

تدریس: پیشتر نیاز بود معلم خصوصی از یک گوشه شهر به گوشه دیگر برود تا با شاگرد خود درس کار کند. تلگرام این کار را راحت کرده و شاگرد و معلم را به آسانی به یکدیگر رسانده است. آن دو می‌نشینند، با هم چت می‌کنند و صحبت می‌کنند، معلم درس می‌دهد و شاگرد هم سوالاتش را می‌پرسد. کار آسان‌تر است و چون نیازی به جابه جاشدن معلم نیست، هزینه کمتر است.

 

نظر شما در این مقاله چیست ؟ با فان کافه و کاربران مطرح نمایید.

 

منبع: جام جم

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.