کافه سرگرمی

با این ترفند از خوانده شدن پیام های خود در تلگرام مطمئن شوید

۹۵-۱۰-۲۹

در حال حاضر نرم افزار های پیام رسان متعددی همچون موبوگرام، تلگراف، آی‌تله و… برمبنای تلگرام شکل گرفته اند که از قابلیت و شاخصه های متعددی برخوردار می باشند.
یکی از این قابلیت ها که نسبت به نسخه اصلی افزون تر است ، حالت مخفی یا همان حالت روح می باشد.
ویژگی اصلی حالت روح این می باشد که زمانی که کاربر این گزینه را فعال کرده باشد ، زمانی که پیام هایی که برای وی ارسال می شود را بخواند برای فرستنده پیام به صورت خوانده نشده باقی می ماند و به اصطلاح رایج این نرم افزار های تیک دوم برای آن زده نمی شود.
حال قصد داریم ترفندی را به شما آموزش دهیم تا شما به عنوان فرستنده پیام بتوانید این حالت را دور بزنید و از خوانده شدن پیامتان مطمئن شوید.

اشاره می شود که این کار به ۳ صورت انجام می شود.

۱- ارسال پیام صوتی :
شما می توانید با فرستادن پیام صوتی برای مخاطبتان از خوانده شدن پیامتان آگهی یابید به این صورت که زمانی که مخاطب پیام را دریافت می کند و گوش می دهد نقطه کنار پیام از بین می رود و مخاطبتان دیگر نمی تواند بهانه بیاورد که پیام شما را دریافت نکرده یا از محتوای آن بی خبر است.

۲- ایجاد کانال تلگرامی:
شما می توانید با ساختن یک کانال تلگرامی که تنها شما و مخاطب مورد نظر تان عضو آن باشد پستی داخل کانال ارسال کنید زمانی خودتان در کانال حضور دارید تعداد بازدید از کانال ۱ است و زمانی که مخاطبتان پیام را می خواند تعداد از ۱ به دو تغییر پیدا می کند و این تغییر عدد به آن معناست که مخاطب شما آنلاین بوده و پیام شما را خوانده است.

۳-Secre chat (چت محرمانه)

بااین روش که یکی از قابلیت های نرم افزار پیام رسان تلگرام می باشد می توانید با مخاطب خود به صورت رمزشده گفتگو کنید و از خوانده شدن پیام ها و آنلاین بودن مخاطبتان با خبر شود.

روش کار:

در صفحه‌ی شخصی مخاطبتان در تلگرام روی گزینه Start Secret Chat کلیک کنید. با این کار صفحه ای برای شما باز می شود که شما قابلیت چت با مخاطبتان را نخواهید داشت و پیامی با این مضمون
Waiting for X to get online برای شما ارسال می شود و این عبارت به این معناست که تنها زمانی که مخاطب شما آنلاین شود امکان چت کردن شما با آن مهیا می شود و تا زمانی که محیط چت برای شما آشکار شود صبر کنیدو سپس پیامتان را ارسال کنیددر نتیجه متوجه می شوید که مخاطب شما آنلاین می باشد و ایجاد یک چت محرمانه توسط شما به اطلاع فرد مورد نظر می‌رسد.

 

 

 

 

منبع:خبرنگاران جوان

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.