کافه سرگرمی

بهترین و بدترین لباس‌های فرش قرمز اسکار ۲۰۱۷

۹۵-۱۲-۰۹

فرش قرمز اسکار امسال هم مکان خوبی برای درخشش طراحان مطرح و نام آشنای صنعت مد و لباس بود. ستارگان زن و مرد با لباس‌های رسمی و پرزرق و برق خود زیبایی بیشتری به مراسم فرش قرمز اسکار امسال بخشیدند که در ادامه به معرفی بهترین و بدترین لباس‌ها همراه شما خواهیم بود.

نخستین مورد از فهرست بهترین لباس‌های پوشیده شده توسط ستارگان دنیای سینما در شب اسکار، لباس زیبایی است که «وایولا دیویس» برنده‌ی اسکار بهترین نقش مکمل زن برتن کرده است.

«اما واتسون» نیز با لباس طلایی رنگ خود درخششی خیره کننده داشت که الحق برازنده‌ی این هنرمند با استعداد بود که با بازی درخشان خود در فیلم لالالند موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

و اما ماهرشالا علی نیز با پیراهن، تاکسیدو و پاپیون ظاهری جذاب پیدا کرده بود که به درخشش هرچه بیشتر او حین دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل به مراتب افزود.

«بری لارسن» نیز با لباس سیاه رنگ و خوش دوخت خود در شمار خوش پوش‌ترین بانوان شب مراسم اسکار جای گرفت.

ستاره‌ی سابقه مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی و دختر کوچولوی سال‌های دور مصاحبه با خون آشام «کریستین دانست» هم به سراغ برند کریستین دیور رفته و لباس شب زیبا و سیاه رنگ خود را با گردنبند الماس درخشان‌تر کرده بود.

ظاهراً پیش بینی کارشناسان مد به حقیقت پیوست و اسکار امسال شاهد حضور رنگ‌های تیره بیشتری بودیم. «تاراجی هنسن» نیز لباسی مخملین و تیره رنگ به تن داشت.

بازتاب جذابیت فیلم «دیو و دلبر» را می‌شد در درخشش لباس زیبا و پرنسسی بازیگر «لزلی مان» مشاهده کرد.

ستاره و برنده‌ی اسکار سابق «آلیشیا ویکاندر» هم با لباسی زیبا و تیره رنگ جلوه ای دیگر به فرش قرمز بخشید.

و «روت نگا» نیز لباسی قرمز رنگ از برند والنتیو را به تن داشت.

اما در این میان شماری از این ستارگان چندان هم خوش اقبال نبودند و خیلی زود نام‌شان با بدترین لباس‌های مراسم فرش قرمز همراه شد.

به عنوان مثال هنرپیشه «داکوتا جانسون» لباسی طلایی رنگ از جنس ساتن به تن کرده که او را تا حدی به مجسمه‌ی اسکار شبیه کرده بود. رنگ طلایی از سوی «جسیکا بیل» هم مورد توجه قرار داشت که آن را با جواهرات مارک تیفانی تکمیل همراه کرده بود؛ اما این درخشش نتوانست به نتیجه‌ی رضایت بخشی منتهی شود.

اسکارلت جوهانسون با استعداد اما لباسی شلوغ و رنگارنگ به تن داشت که از قضا بیشتر برای یک مهمانی مدرسه مناسب بود تا مراسم اسکار. لباس «سوفیا بوتلا» نیز بیشتر او را به یک گردگیر پر زرق و برق شبیه کرده بود. «جیمی دیمن» سفید پوش از تمامی مؤلفه‌های جذاب در پوشش ظاهری خود استفاده کرده بود؛ اما اشکال کار اینجا بود که هر کدام از آنها شاید به تنهایی نمایی دلفریب داشتند، اما در کنار هم ظاهر چندان دلچسبی را ایجاد نکرده بودند.

«هالی بری» و برند «ورساچه» هر کدام در جای خود سزاوار تحسین و ستایش‌اند؛ اما در کنار هم ترکیب ناموزونی را تشکیل داده بودند و به نظر منتقدان نامزد جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول «رایان گاسلینگ» هم موفق نشده بود آن درخشش جادویی خود در فیلم لالالند را تکرار کند و بیشتر به یک پسر دبیرستانی شباهت پیدا کرده بود.

لباس عجیب و غریب «هالی استینفیلد» هم نظر کسی را به خود جلب نکرد و «فیلیسیتی جونز» دوست داشتنی هم با لباس سفیدش بیشتر شبیه به بالرین کوچکی بود که روی جعبه‌ی جواهرات می‌رقصد. و در این میان «فارل ویلیامز» معجونی از همه چیز بود؛ خواننده‌ی آهنگ هپی ترکیبی نامأنوس را برای حضور در فرش قرمز اسکار انتخاب کرده که ظاهراً چندان باب طبع علاقمندان دنیای مد واقع نشد و جایی را در این فهرست به خود اختصاص داد.

 

 

در ادامه می توانید مراسم کامل اسکار  ۲۰۱۷ به همراه مراسم فرش قرمز آن را دانلود کنید.

دانلود مراسم اسکار The 89th Annual Academy Awards 2017

 

 

1+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.