کافه سرگرمی

بیل گیتس: ۳ مهارتی که برای موفقیت در آینده ضروری است

۹۶-۰۲-۱۳
کمتر کسی هست که با بیل گیتس کارآفرین موفق و موسس شرکت ماکروسافت آشنایی نداشته باشد.وی که تا مارس ۲۰۱۷ با درآمد خالص ۸۶ میلیارد دلار به عنوان ثروتمند ترین فرد جهان شناخته می شود می گوید:
ما همیشه دربارهٔ اتفاقاتی که در دو سال آینده رخ خواهد داد، اغراق می‌کنیم، اما آنچه که در ۱۰ سال آینده رخ خواهد داد را خیلی کم تخمین می‌زنیم. هرگز اجازه ندهید که رکود و سکون به سراغتان بیاید
حال او که همواره فردی آینده نگر بوده ۳ مهارت لازمه موفقیت در بازار کار آینده میداند.با فان کافه همراه باشید.
به نقل از ایندیپندنت، بیل گیتس، کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌دار و مدیر عامل شرکت مایکروسافت داشتن ۳ مهارت را برای موفقیت در بازار کار آینده ضروری دانست.
وی در این خصوص گفت: افرادی که در حوزه‌های علوم پایه، مهندسی و اقتصاد پیش زمینه دارند، در آینده بیش از افراد دیگر می توانند موفق باشند. در آینده بسیاری از شغل ها به نیروهایی با این سه مهارت نیاز خواهد داشت.
مؤسس میلیاردر شرکت مایکروسافت در ادامه گفت: کارگران ماهر با داشتن این مهارت ها می توانند در هر مؤسسه و سازمانی تغییرات ایجاد کنند.
بیل گیتس همچنین ابراز امیدواری کرد در دولت ترامپ شاهد نوآوری‌هایی در حوزه های بهداشتی، آموزش و پرورش و انرژی باشد؛ زیرا از نظر او آمریکا در حال ورود به یک مرحله جدید است.
وی به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد بیش از ۱ میلیارد دلار در بخش انرژی پاک و کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای سرمایه گذاری کند.
منبع:خبرنگاران جوان
0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.