کافه سرگرمی

توضیحات نیکی کریمی در مورد سریال جدیدش+عکس

۹۵-۰۴-۰۶

نیکی کریمی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون اخیرا مشغول بازی در سریال سرزمین کهن است.سرزمین کهن سریالی  به کارگردانی کمال تبریزی است که با سه قسمت روی آنتن رفت و بعد از آن به دلیل آنچه که به عنوان توهین به قوم بختیاری ها تلقی شد حاشیه های فراوانی را بوجود آورد از جمله اینکه ضرغامی رییس وقت سازمان صداوسیما با لباس محلی به عذرخواهی بختیاری ها رفت. حاشیه هایی که تبریزی معتقد است خود مدیران وقت با تغییراتی که در داستان سریال دادند موجب سوءتفاهم های بوجود آمده برای بختیاری ها شدند.
کمال تبریزی این روزها فاز سوم سریال «سرزمین کهن» را کارگردانی می کند که از فروردین ماه کلید خورد و قرار است فاز اول آن در فصل پاییز روی آنتن شبکه سه سیما برود. همزمان با تصویربرداری این سریال در زعفرانیه به لوکیشن این روزهای آن می رویم.

به تازگی بازی نیکی کریمی در این فیلم به پایان رسیده است.این بازیگر محبوب در صفحه شخصی اش در مورد پایان کار خود در این سریال اینگونه نوشت:

۲۰۱۶-۰۶-۲۶_۱۱-۲۳-۲۸

بالاخره بازی من به نقش ” شاپرک ” در سرزمین کهن تمام شد … همیشه میدونم که مهم اینه که ادم از نقشی که بازی میکنه لذت ببره … اون موقع است که اون اتفاق میافته و تماشاچی حس های تورو باور میکنه و با تو همراه میشه … همه ما بازیگرها نفس خودمونو و چیز های زیادی رو از شخصیت خودمونو چاشنی نقش می کنیم …
ولی از همه بهتر اون موقع است که نقش از ما دوره و اونوقته که چالش اصلی اتفاق میافته … یک زمان هایی شانس میاریم و همه کارگردان ، فیلمبردار و گروه یار اضافه ما هستن و یک زمان تنهای تنها هستیم و یک تنه باید خودمونو نجات بدیم و اجازه ندیم کسی تمرکزمون رو بهم بزنه …
بازی در نقش های مختلف اگر خوب نوشته شده باشن و جزییات شخصیت رو بشه توشون دید لذت داره و من خدا رو شکر می کنم که از کارم لذت می برم.

در ادامه نیکی کریمی عکسی از عوامل پشت صحنه این فیلم منتشر کرد.

۲۰۱۶-۰۶-۲۶_۱۱-۲۳-۰۴

گردآورنده: گروه سرگرمی فان کافه

0