کافه سرگرمی

حامد تهرانی ازدواج با مینا کوآن را تکذیب کرد

۹۵-۰۹-۰۷

حامد تهرانی ازدواج با مینا کوآن را تکذیب کرد با وجود اینکه سایت معتبر ایرانی خبر ازدواج حامد تهرانی و مینا کوآن را تایید کرده بود بازیگر خنده بازار ازدواجش با بازیگر زن کره جنوبی را تکذیب کرد.

حامد تهرانی این روزها تیتر اخبار سایت ها و رسانه ها بود و خبر ازدواجش با مینا کوآن بازیگر و خواننده زن کره جنوبی جنجال بزرگی به پا کرد .

حامد تهرانی و مینا کوآن
ازدواج حامد تهرانی و مینا کوآن با وجود اینکه احتمال بسیار زیادی به شایعه بودنش داده میشد توسط یک سایت معتبر ایران تایید شد .

این رسانه ایران ادعا کرد که در مصاحبه ای که با حامد تهرانی داشته است این خبر تایید شده و حتی حامد تهرانی گفته است که مینا کوآن قصد آمدن به ایران را دارد .

تایید ازدواج حامد تهرانی و مینا کوآن Kwon Mina شوک عجیبی به مردم ایران وارد کرد و برخی را به واکنش واداشت .

%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85_%d8%aa%da%a9%d8%b0%db%8c%d8%a8_%d8%ae%d8%a8%d8%b1_%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac_%d8%ad%d8%a7%d9%85%d8%af_%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c_%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c

برخی با هجوم به صفحه اینستاگرام حامد تهرانی وی را مورد الطاف خود قرار دادند .

صفحه اینستاگرام حامد تهرانی با فیلم تکذیبیه ازدواج با مینا کوآن بازیگر و خواننده زن کره جنوبی به روزرسانی شد .

حامد تهرانی در این فیلم با قاطعیت این خبر را شایعه اعلام کرده و مصاحبه ای که یکی از سایت های معتبر ایران از تایید حامد تهرانی در آن خبر میداد را دروغ خوانده است .

حامد تهرانی نیز در این فیلم میگوید که در صورت اینکه قصد ازدواج داشته باشد همه مردم ایران را دعوت خواهد کرد و از فحش ها و بی احترامی های صفحه اینستاگرامش گلایه کرد .

فیلم حامد تهرانی در مورد ازدواج با مینا کوآن بازیگر زن کره جنوبی را مشاهده میفرمایید :

 

 

 

 

 

منبع:اولی ها

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.