کافه سرگرمی

حواشی جالب گروه چارتار در کنسرت‌های خارج از کشور

۹۵-۰۶-۲۵
اعضای گروه چارتار می‌گویند به دلیل محدودیت‌های قانونی و تعهدی که درباره نحوه اجرای گروه‌های موسیقی در خارج از ایران وجود دارد، ترجیح می‌دادند با علاقمندان عکس یادگاری نگیرند.
  روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این‌که گروه چارتار در تور کنسرت‌های خارج از کشور از تماشاگران خود خواسته‌اند برای عکس یادگاری با آن‎‌‌ها روسری سر کنند.
موضوع از آن جا آغاز شد که یکی از زنانی که در کنسرت این گروه در شهر کلگری کانادا با آرمان گرشاسبی، خواننده چارتار، عکسی به یادگار گرفته بود، در صفحه اینستاگرامش نوشت ‌«اعضای گروه چارتار اگر با خانم‌های بی‌حجاب عکس داشته باشند، در ایران دچار مشکل می‌شوند.» و در ادامه نیز تاکید کرده، روسری را خود اعضای گروه «چارتار» به همراه‌شان آورده بودند.
پس از انتشار این خبر، گروه چارتار در صفحه فیس بوک خود متنی را در توضیح این اتفاق روی صفحه خود قرار داده است. اعضای این گروه نوشته اند:«دانی که چنگ و عود چه تقریر می کنندپنهان خورید باده که تعزیر می کنندگویند رمز عشق مگویید و مشنویدمشکل حکایتیست که تقریر می کنندجز قلب تیره هیچ نشد حاصل و هنوزباطل در این خیال که اکسیر می کنندگروه هرگز به خودش اجازه اظهار نظر یا دخالت در نوع پوشش افراد را نمی‌دهد.به علت محدودیت‌های قانونی و تعهدی که برای نحوه اجرای گروه های موسیقی در خارج از ایران وجود دارد، انتخاب ما به رغم تمایل به ثبت یادگاری با مخاطبان‌مان، صرف نظر کردن از گرفتن عکس بود.کسانی که در عکس‌ها با حجاب در کنار اعضای گروه هستند، با درک شرایط موجود انتخاب خودشان را انجام داده‌اند. این پیشنهاد نه از جانب ما، که از جانب دیگر برگزارکنندگان به بانوان عزیز داده شد چرا که ما خود را در جایگاهی نمی‌بینیم که در انتخاب دیگران دخالتی بکنیم.با این وجود به نظر می‌رسد که تصور اشتباهی از زاویه نگاه گروه به این موضوع پدید آمده که از این بابت متاسفیم.»

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-09-14 12:20:52Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 

منبع: خبر آنلاین

0