کافه سرگرمی

خواننده معروف آمریکایی رکوردار بیشترین لایک در اینستاگرام شد

۹۵-۱۱-۱۸

احتمالا بیانسه نیاز به معرفی ندارد، هواداران این سوپراستار حرف های او را می شنوند و به دقت به آن گوش می کنند. او برای آنکه بتواند رکورد بیشترین لایک اینستاگرام را به نام خود ثبت کند، کافی بود تصویری از خود را به همراه خبری غافلگیرکننده پست کند تا توجه بسیاری را به خود جلب کند. این پست بیانسه رکورد بیشترین لایک اینستاگرام که تا پیش از این به یک خواننده – ترانه سرای دیگر، سلنا گومز، تعلق داشت را پشت سر گذاشت. در ادامه با تک شات همراه باشید.


بیانسه در این اپلیکیشن که به شبکه اجتماعی فیسبوک تعلق دارد، حدود ۹۳ میلیون فالوور دارد. این تعداد بیننده بسیار قابل توجه است و بیانسه توانست با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود که در میان مجموعه ای از گل ها نشسته توجهات را به خود جلب کند. البته باید گفت که این تصویر به تنهایی تا این حد جنجال برانگیز نشد، بلکه خبری که بیانسه همراه آن عکس به اطلاع طرفدارانش رساند این همه لایک را به همراه آورد. او در پست خود از بارداری اش با دوقلوهایش خبر داد. همین خبر باعث شد این پست در کمتر از ۲۴ ساعت ۸ میلیون لایک دریافت کند.
بیانسه رکورد گومز را با ۱٫۳ میلیون لایک پشت سر گذاشت. تفاوت اصلی بین پست های این دو نفر این است که گومز رکورد خود را در پستی تبلیغاتی برای کوکاکولا به دست آورد، در حالیکه بیانسه با پستی کاملا شخصی این رکورد را به دست آورده است.
پست بیانسه همچنین بیشترین تعداد کامنت را داشته است. پست گومز ۲۶۰ هزار کامنت دریافت کرد در حالیکه ۴۰۰ هزار کامنت برای پست بیانسه ثبت شد.

 

 

 

منبع:زومیت

 

 

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.