کافه سرگرمی

در این کوله پشتی تصاویر خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید!

۹۵-۱۰-۲۰

درست متوجه شده اید، این یک کوله پشتی با کاغذ الکترونیکی (e-paper) است که به خوبی می تواند نقشه یک صفحه نمایش را روی کوله پشتی شما ایفا کند. این کوله پشتی در نمایشگاه CES 2017 به نمایش گذاشته شد.

شما به راحتی با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید محتوای دیجیتال به نمایش درآمده در این صفحه نمایش را کنترل کنید.

این کوله پشتی که قرار است در سال جاری میلادی به بازار عرضه شود (که البته هنوز زمان دقیق عرضه آن مشخص نشده)، در دو نسخه با صفحات نمایش ۴.۷ و ۱۰ اینچ و با برچسب قیمتی ۱۰۰ و ۴۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

شایان ذکر است که شما می توانید جنس کوله پشتی خود را نیز انتخاب کنید. در حال حاضر از لحاظ جنس ماده به کار رفته در ساخت این کوله پشتی، ۲ نسخه در مدل های چرمی و کتان وجود دارد.

استارتاپ POP-I که سازنده این کوله پشتی جذاب و زیباست، حدودا ۱ سال است که بر روی این طرح مفهومی در حال کار است.

فرایند اتصال گوشی هوشمند شما به صفحه نمایش تعبیه شده در این کوله پشتی ساده بوده و تعویض الگوها و تصاویر به نمایش درآمده نیز راحت و روان است.

هنگامی که اپلیکیشن مربوط به این کوله پشتی را نصب کردید، از طریق بلوتوث ارتباطی با صفحه نمایش برقرار خواهد شد و شما می توانید با استفاده از الگوهای از پیش تعریف شده در آن و یا عکس هایی که خودتان با دوربین گوشی گرفته اید، تصاویر مختلفی را بر روی صفحه نمایش کوله پشتی POP-I نمایش دهید.

باید خاطر نشان کرد که این طرح مفهومی کوله پشتی تا رسیدن به مرحله بلوغ و تکامل خود، کیلومترها فاصله دارد، اما فعالیت فعلی آن ها نیز، تنها بخشی کوچکی از فعالیت هایی است که می توان در این زمینه انجام داد.

 

منبع:تکرا

 

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.