کافه سرگرمی

سایت کارانه قالیباف فیلتر شد!

۹۶-۰۲-۱۸
از زمانی که مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است، کاندیداهای ریاست جمهوری به معرفی برنامه های خود می پردازند. یکی از برنامه هایی که محمد باقر قالیباف که یکی از نامزد های تصدی این پست به حساب می آید مطرح کرده است “وب سایت کارانه” نام دارد که با هدف ایجاد شغل برای جوانان آغاز به کار کرده است.اما طبق اخبار رسیده این سایت هم اکنون از دسترس خارج شده است و به دستور مقامات قضایی فیلتر شده است.با فان کافه همراه باشید.
عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی در خصوص فیلتر سایت کارانه مربوط به قالیباف اعلام  داشت: ستاد انتخاباتی اقای روحانی طی نامه ای در تاریخ ۱۵/۲/۹۶ به طور کتبی از فعالیت سایت کارانه شکایت کرده و تقاضای برخورد سریع نهاد های امنیتی و کمیسیون بررسی تبلیغات ریاست جمهوری با این سایت را داشته است.
وی افزود: این درخواست جهت اقدام لازم به دادستانی کل کشور ارسال شده و در جلسه بر خط کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مورد بررسی قرار گرفت.
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی تصریح کرد: بر اساس تصمیم اکثریت اعضای حاضر در جلسه بر خط، دستور فیلتر ومسدود سازی این سایت صادر شده است.
وی ادامه داد: نمایندگان وزارت ارشاد و وزارت اطلاعات از طرف دولت در این رای گیری شرکت کرده و به فیلتر این سایت رای مثبت داده اند.
به گفته قاضی خرم ابادی وزیر کشور هم طی اظهاراتی که در فضای مجازی منتشر شده است رسما مخالفت خود را  با فیلتر این سایت اعلام کرده است.
لذا اظهارات وزیر ارتباطات که اعلام نموده است این سایت به دستور قضایی فیلتر شده و دولت در فیلتر ان نقشی نداشته است خلاف واقع و کذب محض است و قطعا اگر دو عضو دولت با فیلتر این سایت مخالفت می کردند،این سایت فیلتر نمی شد.

 

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.