کافه سرگرمی

شخصیت خود را بر اساس اندازه موهایتان بشناسید

۹۶-۰۲-۲۹

تست های شخصی شناسی مختلفی وجود دارد و بعضی افراد با مراجعه به آن ها علاقه مند هستند از شخصیت خود مطلع شوند.یکی از این تست ها، شخصیت شناسی از روی مو های شماست. موهای بلند، کوتاه و متوسط هر کدام تعریف جداگانه ای از شخصی ما می توانند داشته باشند. با توضیحات زیر به ویژگی های شخصیتی خود بر اساس اندازه موهای تان پی ببرید.با فان کافه همراه شوید.

موهای پسرانه خیلی کوتاه

شما فردی اجتماعی و با اعتماد به نفس بالا هستید. به راحتی می توانید با افراد جدید ملاقات کرده و دوستان جدیدی پیدا کنید. شما مشاغلی را دوست دارید که بتوانید از طریق آن استعدادها و توانایی های تان را نشان دهید. توانایی این را دارید که به درستی و با خودداری با مشکلات رو به رو شوید. با وجود تمام این ها گاهی اوقات بدون فکر کردن کاری را انجام می دهید.

موهای بالاتر از شانه

در گفتن واقعیت کاملا رک و روراست هستید حتی اگر بدانید این واقعیت شخص را آزرده می کند. شما این توانایی را دارید که بین زندگی شخصی و زندگی حرفه ای خودتان تعادل برقرار کنید. انسانی نترس و سازمان یافته هستید. نمی توانید زندگی یکنواختی داشته باشید. دوست دارید چیزهای جدیدی را تجربه کنید. گاهی اوقات قبل از فکر کردن کاری را انجام می دهید که این ویژگی شما باعث لغزش شما در کارهای تان می شود.

بلندی موها تا شانه

از ظاهر ظریف و زیبای خود بسیار راضی و خرسند هستید. عاشق حرف زدن هستید و هر کسی که از کنار شما رد شود شیفته زیبایی طبیعی شما می شود. عاشق چالش ها و طرح های جدید هستید و در شروع کردن یک دوستی جدید و پایدار تبحر خاصی دارید.

موهای خیلی بلند

شما فردی بسیار محتاط، صبور و رویاپرداز هستید. در رابطه با عشق به دنبال یک رابطه پایدار هستید. تمام تلاشتان را برای ایجاد این رابطه می کنید اما با این وجود نسبت به عشق تان بسیار ریزبین و سخت گیر هستید. برای رویاهای تان می جنگید و برای رسیدن به اهداف تان کارهای غیر ممکنی را به انجام می رسانید. همین پافشاری ها به شما کمک می کند به تمام خواسته های تان برسید.

 

منبع:بدونیم

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.