کافه سرگرمی

فیلم‌های سینمایی که آخر هفته از تلویزیون می‌توانید ببینید

۹۶-۰۱-۲۴

فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «عبور»، «غول پول»، «خرگوش فضایی»، «یوسف پیامبر»، «توربو»، «پسر کوچک کوهستان»، «شاهد قتل»، «هدیه»، «دهلیز»، «ربوده شده۳»، «بهترین همسایه دنیا»، «گروه نجات»، «من ربات هستم»، «صفحه حوادث»، «هتل بزرگ بودا پست»، «افسانه ساریلا»، «آکیلا و مسابقه کلمات»، «فریاد قهرمانان»، «خود اشتغالی»، «خسته نباشید»، «ملاقات غیر ممکن»، «ترانه دریا»، «من شگفت‌انگیز۲»، «شبکه»، «گلوگاه شیطان»، «نشان فرشته»، «گول ظاهر را مخور»، «روزهای طلایی»، «گروه ای»، «از جان گذشته»، «شامیتاب»، «برج مراقبت دیوانه» و «حقیقت» پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ فرودین‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

عبور

فیلم سینمایی «عبور» به کارگردانی جان وو، پنجشنبه ۲۴ فرودین‌ماه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: در میان جنگ چین و ژاپن بر سر تصاحب تایوان خانواده‌های زیادی درگیر جنگ می‌شوند. «یان زکون» یک پزشک چینی اهل «تایوان» است که به‌ جای برادر مریضش به اجبار به جنگ می‌رود! او در جنگ توسط ارتش «ژاپن» اسیر می‌شود.

غول پول

فیلم سینمایی «غول پول» به کارگردانی جودی فاستر، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی «جورج کلونی»، «جولیا رابرتز» و «جک اوکانل» خواهیم دید: «لی گیتز» یک مجری تلویزیونی مشهور است و هر هفته برنامه‌ای زنده به‌نام «غول پول» روی آنتن می‌برد. او در این برنامه سهام‌های در حال صعود را به جوانان معرفی می‌کند تا از طریق اینترنت روی آن سرمایه‌گذاری کنند. یک شب در حین اجرای برنامه زنده جوانی به‌ نام «کارل بودول» به بهانه آوردن غذا وارد استودیو می‌شود و روی او اسلحه می‌کشد! کارگردان برنامه که زنی به نام «پتی فن» است ابتدا برنامه را قطع می‌کند ولی «کارل» او را مجبور می‌کند تا برنامه را دوباره روی آنتن بازگرداند و … .

شبکه دو سیما

خرگوش فضایی

انیمیشن سینمایی «خرگوش فضایی» پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

یوسف پیامبر

فیلم سینمایی «یوسف پیامبر»، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ‌۱۴:۳۰ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

توربو

انیمیشن سینمایی «توربو» به کارگردانی داوید سورن، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: یک حلزون باغچه ‌آرزو دارد روزی تبدیل به یکی از شرکت کنندگان مسابقه سرعت شود. او در این میان سختی های زیادی را تحمل می کند و افراد زیادی به او حرف می زنند اما او مصمم است و سر انجام با پشت سر گذاشتن تمام سختی ها به هدفش می رسد.

پسر کوچک کوهستان

فیلم سینمایی «پسر کوچک کوهستان»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: اورسین پسربچه ای است که به همراه خانواده خود در تابستان در کوه زندگی می کنند و با درست کردن پنیر و فروش آن مخارجشان را می گذرانند. آنها مانند هرسال با تمام شدن پاییز می خواهند به روستا بازگردند که در حین بازگشت تمام بارشان به ته دره می افتد و پنیرها به رودخانه می رود.

شاهد قتل

فیلم سینمایی «شاهد قتل» به کارگردانی جِی گزِلی، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی «کِلی رادِرفورد»، «کریستِن پروت» و «دیوید پیرسون» خواهیم دید: «سامانتا» دختر جوانی است که به طور تصادفی شاهد کشته شدن یکی از هم مدرسه ای هایش توسط پسر شروری به نام «گوردون» و دوستانش می شود. سامانتا قضیه مرگ پسر را برای دوستش «توری» تعریف می کند ولی او به خاطر ترسی که از گوردون و دوستانش دارد سامانتا را از رفتن پیش پلیس و گفتن حقیقت منع می کند.

شبکه سه سیما

هدیه

فیلم تلویزیونی «هدیه» به کارگردانی «امیراحمد انصاری»، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی «علی انصاریان» و «ماه‌چهره خلیلی» خواهید دید: زندگی «عباس» از طریق رانندگی در کنار همسر و مادری که دچار بیماری فراموشی شده به خوبی سپری می‌شود تا اینکه با بیماری همسرش «ستاره» که به سرطان روده مبتلا می‌شود؛ ورق زندگی برمی‌گردد او برای مداوای همسرش که باردار هم هست نیاز به پول زیادی دارد؛ اما به هر دری می‌زند نا امید برمی‌گردد…

دهلیز

فیلم سینمایی «دهلیز» به کارگردانی «بهروز شعیبی»، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

«دهلیز» داستان زنی به نام «شیوا» است. او سرپرست خانوار بوده که با تلاش و کوشش سعی کرده زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند. با رسیدن نامه‌ای زندگی آنها دچار تحول می‌شود و در مسیری جدید قرار می‌گیرد…

در این فیلم سینمایی، «رضا عطاران»، «هانیه توسلی» و «شاهرخ فروتنیان» ایفای نقش کرده‌اند.

ربوده شده ۳

فیلم سینمایی «ربوده شده۳» به کارگردانی «اولیور مگاتون»، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی «لی آم نسون» و «فورست ویتاکر» خواهید دید: «برایان» که رابطه‌اش با همسر سابقش در حال بهبود است؛ متوجه می‌شود که همسر سابقش با شوهرش در حال متارکه هستند! او در یک توطئه قرار می‌گیرد و متهم به قتل همسر سابقش می‌شود! «برایان» از دست پلیس فرار کرده و سعی دارد بفهمد چه کسی برای او پاپوش ساخته، بعد از ماجراهایی نفس‌گیر به یک گانگستر «روس» می‌رسد. «برایان» او و عواملش را می‌کشد تا…

بهترین همسایه دنیا

فیلم تلویزیونی «بهترین همسایه دنیا» به کارگردانی «عباس مرادیان»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۰:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پلیسی با خانواده‌اش به محله جدید و یکی از واحدهای آپارتمانی اسباب‌کشی می‌ کند و خیلی زود متوجه رفت‌وآمدهای مشکوک یکی از واحدهای همسایه می‌ شود. این امر موجب ناراحتی و اعتراض همسر او می‌شود ولی با پیگیری پی می‌برد باند بزرگ سارقین که پلیس سال‌ها در پی دستگیری آنها بوده؛ تحت پوشش شخص محترم و محجوب آن محله، به‌راحتی زندگی می‌کنند.

در این فیلم تلویزیونی «امیر حسین صدیق»، «حسن شکوهی» و «روشنک عجمیان» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

گروه نجات

فیلم سینمایی «گروه نجات» به کارگردانی «اوسامو کاتایاما»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با هنرنمایی «شون اوگاری» و «اتسورو واتابه» خواهید دید: دختری به نام «کومی شینا» که پدرش در گذشته از افراد گروه نجات کوهستان بوده است و جانش را نیز در همان‌جا از دست داده، تصمیم دارد مانند پدرش امدادگر کوهستان شود. او با وجودی که یک دختر است و از توانایی فیزیکی زیادی برخوردار نیست؛ اما تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در یک گروه امداد خودش را مفید و موثر نشان دهد و عضو آنجا شود…

من ربات هستم

فیلم سینمایی «من ربات هستم» به کارگردانی «الکس پرویاس»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی «ویل اسمیت» و «بریجت مویناهان» خواهید دید: سال ۲۰۳۵ زمانی است که همه کارها به دست ربات‌ها انجام می‌شود. آنها برنامه‌ریزی شده‌اند تا تمام کارهای انسان‌ها را انجام دهند. کارآگاه «دل اسپونر» فرا خوانده می‌شود تا در مورد دانشمندی که در پس این قضایا قرار دارد، تحقیق کند. او به دکتر «آلفرد لارنینگ» مشکوک می‌شود…

شبکه چهار سیما

صفحه حوادث

فیلم سینمایی «صفحه حوادث» به کارگردانی میگوئل کوهان، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در پی قتل یک تاجر بزرگ، خبرنگار سابق ستون حوادث نوریت مشهور به بتیبو، به کار فراخوانده می شود تا داستان این قتل را به صورت رمان در صفحه حوادث بازنویسی کند. در طی تحقیقات مربوطه، گروه متوجه یک سری قتل در نقاط مختلف می شود که به نظر می رسد با این قتل در ارتباط باشند. مدتی قبل همسر این تاجر به قتل رسیده بود که تاجر یکی از متهمان بوده است. حالا این خبرنگار تلاش می کند ارتباط این قتل ها را به یکدیگر کشف کند که…

مرسدس موران و دنیل فانگو در فیلم سینمایی «صفحه حوادث» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

هتل بزرگ بودا پست

فیلم سینمایی «هتل بزرگ بودا پست» به کارگردانیوس اندرسون، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی «کریس اونز»، «کان هو سون» و «اد هریس» آمده است: در سال ۱۹۳۰ جنگ شروع شده است و هتل بزرگ «بوداپست» با تلاش فراوان مهماندار و شاگردش هنوز مکانی آرام و دیدنی است. اما یکی از مشتریان همیشگی هتل که زن پیری است می‌میرد و یک نقاشی ارزشمند به مهماندار ارث می رسد، با این اتفاق همه چیز تغییر می‌کند. حالا پسر این زن پیر تلاش می کند به هر روشی این تابلوی نقاشی را از چنگ مهماندار درآورد. بالاخره مهماندار با کمک شاگرد وفادارش پس از تعقیب و گریزهای فراوان موفق می شوند تابلوی گرانقیمت را حفظ کنند و…

شبکه پنج سیما

افسانه ساریلا

فیلم سینمایی «افسانه ساریلا» به کارگردانی «نانسی فلورانس ساوارد»، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد سه جوان است که سفر خود را برای نجات مردم از گرسنگی آغاز می‌کنند. این داستان مربوط به یک قبیله به نام «اینویت» است که به‌طور روزافزون توسط قحطی تهدید می‌شود. «کرولیک» دستیار «شمن»، قادر به حل مشکل است.

آکیلا و مسابقه کلمات

فیلم سینمایی «آکیلا و مسابقه کلمات» به کارگردانی «داگ اچی سون»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «آکیلا» دختر بچه ۱۱ ساله سیاه‌پوستی است که در «آمریکای جنوبی» زندگی می‌کند. وی زندگی سختی دارد و در واقع هیچ‌کس نیست که به او اهمیت دهد! پدرش مرده و مادرش هم از وی غافل است و اصلا وجود «آکیلا» برایش اهمیتی ندارد! برادرش هم جز خلافکاران خیابانی است. ولی «آکیلا» نمی‌خواهد به این شکل به زندگی ادامه دهد.

فریاد قهرمانان

فیلم سینمایی «فریاد قهرمانان» به کارگردانی «بنی چان»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی «لوئیز کو» خواهیم دید: در دوران جنگ‌های داخلی «چین»، وقتی ارتش تمام نیروی نظامی خود را به خط مقدم فرستاده، یک فرمانده بی‌رحم به‌نام «کائو» به همراه نیروهایش کنار یک روستا اردو می‌زنند. پسر این فرمانده یک معلم و یک کودک و فرد دیگری را بی‌دلیل به‌قتل می‌رساند و توسط کلانتر دستگیر می‌شود تا فردا صبح به دار آویخته شود…

خود اشتغالی

فیلم سینمایی «خود اشتغالی» به کارگردانی «جسی ترورو»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «روبن مالدونادو» با سابقه‌ای از جرم و تبهکاری به همراه دوستانش «ایدی» و «لوکاس» به نیروی پلیس آمریکا می‌پیوندد. و زیر نظر سروان «دنیس لورو» قرار می‌گیرد تا کار در خیابان‌ها را به‌صورت عملی آموزش ببیند. به‌زودی معلوم می‌شود که تمام این گروه زیر نظر یک افسر پلیس فاسد به‌نام «جوزف سارکون» اداره می‌شود…

«رابرت دنیرو»، «فورست ویتاکر»، «مالکولم گودوین» و «رایان اونان» بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

شبکه شما

خسته نباشید

فیلم تلویزیونی «خسته نباشید» به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرائی، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۲۴ از شبکـه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ماریا و رومن زن و شوهر توریستی هستند که پس از سال ها به ایران و سرزمین مادری ماریا باز می گردند و برای مدت کوتاه در کرمان اقامت می کنند. تا رومن که شغلش زمین شناسی است روی زمین ها و سنگ های کویر لوت تحقیق کند و زن پس از ۵۰ سال دیداری مجدد با زادگاه و خانواده اش داشته باشد. ماریا از پنج سالگی از ایران خارج شده و اکنون پس از سال ها خاطرات کمرنگی از سرزمین مادری اش دارد.

غوغا بیات، جلال فاطمی و رویا افشار در فیلم تلویزیونی «خسته نباشید» هنرنمایی کرده اند.

ملاقات غیر ممکن

فیلم تلویزیونی «ملاقات غیر ممکن» به کارگردانی حسن لفافیان، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکـه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: مژگان و امیر دانشجوهای نخبه شیمی، در صدد ازدواج هستند که امیر طی حادثه ای در آزمایشگاه محل کارش کشته می شود. مژگان که در عزای امیر به سر می برد تصمیم می گیرد تا طرح ابتکاری امیر را که ناتمام مانده است تکمیل کند.

سودابه بیضایی، فخرالدین صدیق شریف، شهروز ابراهیمی، اکبر قدمی و مهدی ضیایی در فیلم تلویزیونی «ملاقات غیر ممکن» بازی کرده اند.

شبکه کودک

ترانه دریا

انیمیشن سینمایی «ترانه دریا» به کارگردانی تام موری، پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۱۶ از شبکـه کودک پخش می شود.

داستان این پویانمایی درباره دخترکی افسانه ای است به نام سائوریس که آخرین بازمانده سلکی ها است. سائوریس از خانه مادر بزرگش فرار می کند تا به دریا سفر کند و پریانی را که در دام دنیای مدرن گرفتار شده اند، رها سازد…

من شگفت انگیز ۲

فیلم سینمایی «من شگفت‌انگیز۲» به کارگردانی پیر کافین و کریس رنوارد، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۲۰ از شبکه امید پخش می شود.

در این فیلم خواهید دید: آقای «گورو» که سرپرستی چند بچه را به عهده دارد از طرف شخصی مأمور می شود تا یک مسئلۀ سرّی را پی گیری کند. او در این مأموریت با خانمی به نام «لوسی» آشنا می شود که…

شبکه افق

شبکه

فیلم سینمایی «شبکه» به کارگردانی «سیدنی لومت»، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش می شود.

در این فیلم با بازی «ویلیام هولدن» و «پیتر فینچ» خواهید دید: هاوارد بیل گوینده قدیمی خبر به دلیل پائین آمدن تعداد بینندگانش باید استعفا بدهد. اما او ناگهان در برنامه خود اعلام می کند که روز آخر کاری اش جلوی دید مخاطبانش خودکشی می کند. همین امر باعث می شود او را زودتر از موعد اخراج کنند. اما او با درخواست از یکی از دوستانش دوباره یک برنامه اجرا می کند و در مورد شبکه های بزرگ تلویزیونی و زندگی و… صحبت می کند. او در مورد قدرت سرمایه داران صحبت می کند. لذا رییس شبکه می داند که این حرف ها می تواند برای آنها سود بیشتری بیاورد به همین دلیل یک برنامه دیگر به او می دهند و…

گلوگاه شیطان

فیلم سینمایی «گلوگاه شیطان» به کارگردانی حمید بهمنی، جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش می شود.

این فیلم درباره عملیات شناسایی والفجر ۸ است و مقطع بین سال ۶۲ تا ۶۴ را روایت می کند.

«جمشید هاشم پور»، «امین زندگانی» و «پوریا پورسرخ» در فیلم سینمایی «گلوگاه شیطان» ایفای نقش کرده اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «نشان فرشته»، «گول ظاهر را مخور» و «روزهای طلایی» پنجشنبه ۲۴ فروردین‌ماه ساعت ۱۳، ۱۹، ۲۱:۳۰ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «گروه ای»، «از جان گذشته»، «شامیتاب»، «برج مراقبت دیوانه» و «حقیقت» جمعه ۲۵ فروردین‌ماه ساعت ۱۱ و ۱۷:۱۵ و ۱۹ و ۲۱:۳۰ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

 

 

 

 

منبع:مهر

 

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.