کافه سرگرمی

مسابقه انتخاب دختر شایسته سال ۲۰۱۶

۹۵-۱۰-۰۴
مسابقه دختر شایسته همه ساله از طرف سازمان Miss World برگزار میشود.در این مسابقه بیش از ۱۴۰ کشور دنیا شرکت میکنند و این مراسم در بیش از ۲۰۰ کشور پخش تلوزیونی دارد.شعار این مسابقه زیبایی هدفمند است.با اولی ها همراه باشید.
مانند سال های گذشته مراسم Miss World یا همان مراسم دختر شایسته برگزار شد که دختران از تمام کشورهای دنیا در آن حضور داشتند. این مراسم با نیت کمک به نیازمندان در کشور آمریکا برگزار شد.میس ورد یا دختر شایسته Miss World 2016 انتخاب شد

مراسم Miss World 2016 یا دختر شایسته سال ۲۰۱۶ روز ۱۸ دسامبر در ایالات متحده آمریکا در جنوب واشنگتن برگزار شد. در این مراسم ۱۱۷ دختر زیبا از سراسر جهان حضور داشتند و برای به دست آوردن درجه دختر شایسته با هم رقابت کردند.

استفانی دل واله  Stephanie Del Valle از کشور پورتوریکو به عنوان دختر شایسته ۲۰۱۶ انتخاب و توسط مریا لالاگونا  Mireia Lalaguna دختر شایسته ۲۰۱۵ از کشور اسپانیا تاج گذاری شد.

عکس های دختر زیبای لاتین استفانی دل واله Stephanie Del Valle از کشور پورتوریکو Miss World 2016

 

 

در این مراسم ۵ جایزه دیگر هم وجود دارد : تاپ مدل، مولتی مدیا، استعداد، ورزش و زیبایی هدفمند.

در قسمت تاپ مدل شرکت کننده ها با پوشیدن لباس های طراحان معروف در این مراسم شرکت می کنند و هر کدام که در این لباس ها بهتر باشند برنده می شوند. که برنده این بخش دختر شایسته چین شد.

در قسمت مولتی مدیا شرکت کننده ها باید از خودشان یک فیلم ۶ ثانیه ای تهیه کنند و هر کدام که بیشترین کمک مردمی را جمع آوری کند برنده می شود. برنده این بخش هم مثل سال گذشته دختر شایسته فیلیپین بود.

در قسمت زیبایی هدفمند هم دختر شایسته اندونزی برنده شد.

عکس دختر شایسته اندونزی در Miss World 2016

 

۱۰ نفری که به مرحله نیمه نهایی توسط رای داوران راه پیدا کردند از کشورهای چین، کنیا، بلژیک، فیلیپین، اندونزی، آمریکا، کره،جمهوری دومنیکن، برزیل و پورتوریکو بودند.

 

منبع:اولی ها

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.