کافه سرگرمی

نسخه جدید تلگرام با قابلیت ارسال پیام ویدیویی بروزرسانی شد+دانلود نسخه ۴.۰

۹۶-۰۲-۳۱

این روزها تلگرام و اینستاگرام محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران ایرانی هستند.کاربران تلگرام در ایران بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تخمین زده شده اند.بی تردید یکی از این دلایل موفقیت تلگرام، ویژگی های جدید و جالب بعد از هر بروز رسانی است.به تازگی نسخه جدید این نرم افزار پنج ویژگی جالب را ارئه کرده است که در اینجا به معرفی آن ها می پردازیم.با فان کافه همراه باشید.
۵ ویژگی نسخه جدید تلگرام(۴.۰):

۱-تغییر دکمه ارسال پیام از send به شکل فلش رو به بالا

۲-افزودن قابلیتى که به وسیله آن مى توانید هنگام ضبط کردن صداى خود، بدون نگه داشتن انگشت خود برروى علامت ضبط صدا این کار را انجام دهید.

۳-افزودن قابلیتى که با استفاده از آن مى توانید ویدیو مسیج هایى را به دوستان خود ارسال کنید؛ براى انجام این کار کافیست یکبار بر روى علامت ضبط صدا تپ کنید؛ با این کار این علامت از میکروفون به دوربین تغییر مى کند و مى توانید ویدیو مورد نظر خود را که البته زمان دار مى باشد ضبط کرده و ارسال کنید. در این قابلیت هم مى توانید با برداشتن انگشت خود به ضبط فیلم ادامه دهید

۴-قابلیت Instant View که مى تواند وب سایت هاى ساپورت شده توسط تلگرام را به صورت آنى و بدون انتقال به سافارى نشان بدهد، ارتقا پیدا کرده و حالا وب سایت هاى بیشترىرا ساپورت مى کند.

۵-قابلیت پرداخت به ربات ها فعال شده و حالا تلگرام Apple Pay را پوشش مى دهد.

در ادامه می توانید نسخه جدید این برنامه را دانلود کنید.

 Telegram 4.0.0 – تلگرام اندروید

 

 

0

1 دیدگاه بر “نسخه جدید تلگرام با قابلیت ارسال پیام ویدیویی بروزرسانی شد+دانلود نسخه ۴.۰”

  1. سلام

    سپاس از زحمات شما

    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.