کافه سرگرمی

همراه اول:با خاموش و روشن کردن گوشی خود مشکل اینترنت حل می شود

۹۶-۰۲-۱۷

چند وقتی است که مشترکین اپراتو های تلفن همره با مشکل اختلال در اینترنت مواجه شده اند.در پی این اختلالات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هیچ گونه مشکلی در زیرساخت های اینترنت رخ نداده است و برای حل مشکل با اپراتور خود تماس بگیرند.با فان کافه همراه باشید.

مشکل اینترنت همراه اول؛ با خاموش و روشن کردن گوشی حل می شود

مشکل اینترنت همراه اول؛ با خاموش و روشن کردن گوشی حل می شود

 

براساس اعلام این وزارتخانه، «قطعی در اینترنت مربوط به زیر ساخت ها نیست؛ هیچ مشکلی در زیر ساختهای اینترنت رخ نداده و اشکال احتمالی، مربوط به اپراتورها است.زیرساختهای اینترنت کشور در حالت عادی قرار داشته و سرعت آن نیز مطلوب است.»

«بروز برخی اشکال ها در اینترنت به خدمات رسانی اپراتورها بر می گردد و کاربران در صورت بروز اشکال با اپراتوری که از آن اینترنت دریافت کرده اند تماس بگیرند.»

در همین حال وزارت ارتباطات از به روزرسانی شبکه اپراتور همراه اول در روز گذشته خبر داده که ارتباطات اینترنتی بیش از ۴۰۰ هزار مشترک را با مشکل مواجه کرده است.

این وزارتخانه به نقل از سعید عسکری مدیر کل ارتباطات شر کت ارتباطات سیار اعلام کرد: روز گذشته، اینترنت همراه اول نیازمند بروز رسانی بود که بر اثر آن اینترنت نزدیک به چهارصد هزار مشترک این اپراتور از حالت عادی خارج شد. پس از به روز رسانی اینترنت همراه اول مشترکان نیز باید اقدام به خاموش و روشن کردن گوشی های خود می کردند تا مشکل برطرف شود.

از سوی همراه اول به این از مشترکان پیامک ارسال شده که پس از ارسال پیامک تعداد زیادی اقدام به خاموش و روشن کردن گوشی خود کرده و مشکلشان برطرف شد.

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.