کافه سرگرمی

ورود سیتروئن پس از ۳۹ سال به ایران/ سایپا سیتروئن اکنون در کاشان (+تصاویر)

۹۶-۰۲-۲۵

صبح امروز سیتروئن بعد از ۳۹ سال به ایران آمد و  پس از انجام مذاکرات نهایی با مسئولان و مدیران ارشد سایپا به صورت رسمی همکاری خود را با سایپا آغاز کرد. نشانه این توافق رسمی تغییر تابلو سردر شرکت سایپا کاشان به سایپا سیتروئن بود.با فان کافه همرا باشید.

ژان کریستف کمارد قائم مقام منطقه خاور میانه و آفریقا و عضو هیات مدیره PSAو جمعی از مدیران ارشد سیتروئن، ضمن حضور در شرکت سایپا، با جمالی، مدیرعامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا نشستی برگزار و در خصوص ادامه همکاری ها مذاکره کردند.

علاوه بر این تمامی قراردادهای مورد نیاز جوینت ونچر به امضای دو طرف رسید و اعضای هیات مدیره شرکت سایپا سیتروئن مشخص و معرفی شدند.

گفتنی است قرارداد جوینت ونچر بین دو شرکت سایپا و سیتروئن در پسا برجام منعقد شد و روند همکاری از آن زمان آغاز شده و با انجام مذاکرات متعدد همکاری مجدد بین این دو شرکت آغاز شده است و بر همین اساس خودروهای جدید گروه سایپاسیتروئن در سال آینده در خطوط تولید شرکت سایپا کاشان تولید و وارد بازار های داخلی و بین المللی خواهد شد.

شایان ذکر است شرکت سیتروئن پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ گونه همکاری به صورت سایت تولیدی در ایران نداشته و برای اولین بار پس از ۳۹ سال مجددا از طریق جوینت ونچر (سرمایه گذاری مشترک) با سایپا شروع به همکاری کرده است.

آنطور که از شرکت سایپا خبر می رسد خودروی سیتروئن c4 اولین تولید مشترک سیتروئن و سایپا خواهد بود که در ادامه خودروهای c3و c6 در کارخانه سایپای کاشان که از سوی سیتروئن خریداری شده است تولید و روانه بازار خواهند شد.

سیتروئن C4که پیش بینی می شود به عنوان اولین خودروی سایپا- سیتروئن به بازار عرضه شود.

خودروی سیتروئنC3

سیتروئنC6

 

منبع:عصر ایران

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.